آهنگ شاد گوش می دهید یا غمگین ؟

آهنگ های شاد

تشکیل شده از انواع آهنگ های پاپ و محلی شاد و…

افرادی که اغلب این سبک شعری را می پسندند، روحیه شاد و سرحال دارند و در اکثر مواقع از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند و البته ناگفته نماند که این افراد که اغلب دنبال هیجان هستند سعی بر این دارند تا با شنیدن این نوع آهنگ ها به هیجان برسند.

آهنگ های کلاسیک

این افراد که به شدت به دنبال لحظه ای آرامش می گردند، با شنیدن این نوع آهنگ آن چنان احساس آرامش روحی و جسمی می کنند که اگر در موقع شنیدن آن آهنگ مزاحمشان شوید و یا سعی کنید که آن آهنگ را قطع کنید به شدت با شما برخورد می کنند. آن ها شخصیتی حساس و گاهی آسیب دیده دارند و کسانی هستند که در زندگی شان مشکلات و دغدغه های فراوان دارند. دوست دارند با شنیدن این نوع آهنگ به نوعی خلع روحی خود را درمان کنند.

آهنگ های لایت و آرام

اکثر کسانی که به این نوع سبک علاقه مندند، بسیار آرام و باوقار هستند. اکثر انسان ها از این نوع سبک خوششان می آید. حتی گاهی به روی حیوانات هم اثر می گذارد. بیشتر پزشکان به مادرانی که کودکان ناآرامی دارند توصیه می کنند که در موقع خواب برای کودکانشان آهنگ های آرام بگذارند. البته کسانی که شخصیت ناآرام دارند و معمولا دچار استرس می شوند بهتر است گاهی مواقع این نوع آهنگ را گوش کنند تا کمی آرام شوند. (این نوعی روش درمانی معروف در دنیاست).

آهنگ های غم انگیز

این افراد اغلب کسانی هستند که در زندگی مشکلات زیادی را متحمل شده و یا شکست روحی خورده اند. آن ها با شنیدن این آهنگ ها احساس می کنند که انگار تمام ناگفته هایی که مدت ها در دلشان نگه داشته اند را بازگو می کند. گویی انگار حرف های خودشان است. البته بیش از حد گوش دادن به این سبک آهنگ ها باعث افسردگی و نوعی خود درگیری روحی شده و فرد اغلب گوشه گیر و تنها می شود.

/ 16 نظر / 59 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

سمانه جون کی پست جدید میزاری[نیشخند]

مهریماه

سلام آجی خوبی؟ من با توجه به احوالم آهنگ گوش میدم هم شاد و هم غمگین[گل]

مهریماه

راستی ممنونم که به این وبم اومدی اگر دوست داشتی بازم بیا یه مجموعه ای از احادیث امام علی علیه السلام گذاشتم[گل]

مینا

راست میگه[بغل]...من که همش شاد می گوشم

زهرا

سلام خیلی عالی وجالب بود لایک

زهرا

سلام خیلی عالی وجالب بود لایک

بهار

من که شااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد گوش میدم آهنگای جناب خان هم دوس دارم

بهار

من که شااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد گوش میدم آهنگای جناب خان هم دوس دارم